Kantoren

In Nederland zijn 6 accountants- en advieskantoren aangesloten bij Kreston International. Wij zijn aangesloten bij het internationale netwerk omdat wij u willen helpen met de realisatie van uw internationale ambities. Mede door de toegang tot onze internationale partners kunnen wij uw onderneming uitstekend begeleiden en ondersteunen tijdens het gehele proces.

U kunt contact opnemen met één van onderstaande kantoren. Wij bieden allen eenzelfde kwaliteitsniveau maar verschillen in de specifieke regiokennis. Uiteraard hebben wij onderling contact met als doel het meest optimale resultaat voor u te behalen.

ALH van Herwijnen & co accountants – Tiel
Stephensonstraat 19
4004 JA Tiel
Netherlands
Tel: +31 344 62 12 22
Web: van-herwijnen.nl
Contact: Martin Hommersom,
martin@hommersomadvies.nl
Bentacera B.V. – Leeuwarden
Agora 2
8934 CJ Leeuwarden
Netherlands
Tel:  +31 883 21 08 00
Web: bentacera.nl
Contact: Jelle R. Bakker | jelle.bakker@bentacera.nl
Contact: Ronald de Jong | ronald.de.jong@bentacera.nl
Kreston Grip N.V. – Duiven
Visserslaan 3
6921 WZ Duiven
Tel: +31 316 25 03 33
Web: krestongrip.com
Contact: Petra Uylen-van Pelt | p.uylen@krestongrip.com
Contact: Ron Polman | r.polman@krestongrip.com
Contact: Jeroen Knuist | j.knuist@krestongrip.com
Kreston Lentink Audit – Huizen
Huizermaatweg 460
1276 LM Huizen
Netherlands
Tel: +31 355 23 25 75
Web: lentink.org
Contact: Dennis Schoemaker | d.schoemaker@lentink.org
Contact: Kees Teeuwissen | c.teeuwissen@lentink.org
Kreston SynCount Audit B.V. – Bodegraven
Klipperaak 201
2411 ND Bodegraven
Netherlands
Tel: +31 172 61 92 24
Web: syncount.nl
Contact: Bert Huizer | b.huizer@syncount.nl
Contact: Dirk Beck | d.beck@syncount.nl
Van Duyn Van der Geer BV accountants en adviseurs – Noordwijk
Jonckerweg 20
2201 DZ Noordwijk
Netherlands
Tel: +31 714 09 04 09
Web: vdvdg.nl
Contact: Aldwin Heijns | aheijns@vdvdg.nl
Contact: Rob Thijssen | rthijssen@vdvdg.nl